Gizlilik ve Güvenlik

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

iyzico Korumalı Alışveriş’le Ödemeden Teslimata Kadar Güvendesin

 

KORUMALI ALIŞVERİŞ İLE %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Sen sadece 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde istediğin ürünü bul. Sipariş verme sürecini, kargo takibini ve geri kalan her şeyi bize bırak. Sen "Her şey yolunda!” diyene kadar biz hep yanındayız.

 

iyzico Korumalı Alışveriş Seni Nasıl Koruyor?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetini seçerek yaptığın alışverişlerde "Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, "Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişelerin olmaz. PCI – DSS sertifikalı sistemimiz sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgilerin güvendedir. Siparişin eline ulaştıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsan 7/24 ulaşabileceğin bir destek hizmeti seninle olur. Kargonu beklerken gerçek zamanlı olarak kargo takibi yapabilirsin. İşte iyzico Korumalı Alışveriş, tam olarak bu yüzden internette güvenli alışverişin yeni tanımı.

 

iyzico KORUMALI ALIŞVERİŞ Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

1. iyzico Korumalı Alışveriş Sitelerine Git

2. Almak istediğin ürünleri seç ve ödeme sayfasında "Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretle.

3. Telefonuna veya mail adresine gelen linkten iyzico mobil uygulamasını indir ve güvenli alışveriş deneyimini yaşamaya başla!

 

Hangi Sitelerde Geçerli?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetinden faydalanabileceğin site sayısı şu an için 17.000’den fazla ve bu sayı her geçen gün artıyor. Şimdi bu sitelerden "Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretleyerek alışveriş yap, iyzico asistanın olsun.

 

iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

 


Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Shenn Tekstil Otomat San. Tic. Ltd. Şti.’e ait tüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza ait tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.


ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Shenn Tekstil Otomat San. Tic. Ltd. Şti.  tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

 

Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

 Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSLgüvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

 

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşubilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır. 

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.