Hakkımızda

Tesettürün Renkli Dünyası

2008 yılında Shenn Tekstil Gıda Otomat San. Ve Tic. Ltd. Şti.nin bünyesinde, tesettür giyime farklı bir yorum getirme amacıyla yola çıkan Renkler Evi, kendini kalıpların dışında konumlandırmıştır. Koleksiyonlarımız, giyim tercihini inançları doğrultusunda şekillendiren kadınlara, dini gereklilikleri ihlal etmeden sade bir şıklık sunuyor. Bugün geldiğimiz noktada 47 ülkeden yüzlerce kadın Renkler Evi ayrıcalığıyla giyiniyor.

Tercihini kalite, rahatlık ve şıklıktan yana kullanan, dünyanın dört bir yanından stil sahibi kadınlara beklentilerinin ötesinde hizmet veriyoruz.

Özgün Tasarımlar Kaliteyle Buluşuyor

Tasarımda rafine estetik algısını, üretimde kaliteyi odak noktasına yerleştiriyoruz. Tesettür giyimin tek tipleşmeye eğilimli doğasına karşılık geniş bir ürün ve model yelpazesine sahibiz. Dış giyimden abiyeye her ürün grubu kendi tasarımlarımızın yanı sıra sektörün lider tasarımcılarının özgün çizgilerini de içeriyor.

Kendilerine özgü stilleriyle tesettür modasına yön veren tasarımcılar Zehrace, Behrem ve Nilüfer Kamacıoğlu'nun koleksiyonlarını sizlerle buluşturuyoruz. Tesettür giyimde alışkanlıkları, dini gerekliliklerin çizdiği sınırı aşmadan değiştiren yaklaşımların şekillendirdiği koleksiyonlarla Renkler Evi, tesettürü farklı boyutlara taşıyor.

Tesettür giyimi çok yönlü ele alıyoruz. Büyük beden tesettürün öncü ismi olan Renkler Evi, büyük beden giyim ve tesettürü bir araya getirerek sektördeki önemli bir boşluğu dolduruyor. Büyük beden tesettürlü kadınların giyim konusundaki ihtiyaç ve beklentilerini önemli tasarımcıların imzasını taşıyan kaliteli ürünlerle karşılıyoruz.

Sanal mağazacılıkta hizmet kalitesini belirleyen unsurlardan birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz. Renkler Evi, iyzico Korumalı Alışveriş sistemiyle ziyaretçilerine güvenli bir sanal alışveriş deneyimi sunuyor.

Tüm iş süreçlerimiz sektördeki tecrübemizin yapılandırdığı sağlam zemin üzerinde yürütülmektedir. Geniş bir bakış açısı ve yenilikçi tutumla tesettür giyime farklı renkler ekliyoruz.