Koşulsuz İade

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde koşulsuz değişim ve iade hakkınız vardır.

Herhangi bir nedenle iade ve değiştirmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gündür.Ürün Size Ulaştığında değişim ve iade yapılmak isteniliyorsa 0232 446 38 39 nolu telefonumuzu arayarak bilgi vermeniz veya info@renklerevi.com adresine e-mail atmanız  gerekmektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İNDİRİM VE FIRSAT KAMPANYALARINDA, Değişim ve İade koşulları değişebileceğinden faydalandığınız kampanyanın değişim ve iade koşullarını kampanya sayfamızdan öğrenebilir, ya da 0531 082 74 74 nolu numaramızdan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

   Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde bize geri gönderilmek üzere kargoya verilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

 Müşterilerimizin iade aşamasında herhangi bir mağduriyet yaşamamak için kargo ile gelen faturaları saklaması gerekmektedir. Bu nedenle kargodan ürününüzü teslim alırken faturasının olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Faturası olmayan ürünün iadesi yapılamamaktadır.

   İade talebiyle renklerevi.com’a göndereceğiniz ürünlerde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İade ve değişim sürecinde firmamızın anlaşmalı olduğu kargo (Sürat Kargo) haricinde başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde Kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenir.
İNDİRİM VE FIRSAT KAMPANYALARINDA, Değişim ve İade koşulları değişebileceğinden faydalandığınız kampanyanın değişim ve iade koşullarını kampanya sayfamızdan öğrenebilir, ya da 0531 082 74 74 nolu numaramızdan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

   Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Ürün iadelerinde iadeniz kargo ve ek hizmet bedeli olan 25 TL. düşülerek yapılır. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.
ÖDEMELER 10 İŞGÜNÜ İÇERİSİNDE HESABINIZA YATIRILMIŞ OLACAKTIR.

   Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

   Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılabilmektedir.